تبلیغات
ایران ما - استیضاح درست یا نا به جا؟!!

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
عزیزان مراجعه کننده به وبلاگ "ایران ما" توجه داشته باشید که ما نویسندگان این وبلاگ به صورت بیطرفانه اقدام به بحث و بررسی مسایل سیاسی روز کشور و جهان کرده ایم. امیدواریم از بازدید این وبلاگ اطلاعات کافی به دست آورده باشید و باز هم از وبلاگ خودتون دیدن کنید.
با تشکر مرتضی مهریار و کمیل خیراندیش

ناظرین

جستجو

 

استیضاح درست یا نا به جا؟!!

سه شنبه 19 بهمن 1389   07:43 ب.ظ


نوع مطلب : سیاسی ،

در چند روز اخیر بسیاری از شبکه های خبری در مورد استیضاح آقای بهبهانی وزیر راه صحبت و نظر سنجی می کنند.
در بسیاری از نظر سنجی ها مردم استیضاح آقای بهبهانی را کار اشتباهی می دانند و وی را در حوادث هواپیمایی و راه آهن چند سال اخیر مقصر نمی دانند و اظهار دارند که اشتباهات راننده و خلبان نباید موجب برکناری وزیر راه شود.
اما تعدادی از مردم موافق این کار مجلس بودند و این کار مجلس را درست می دانند و عقیده دارند که آقای بهبهانی شایسته پست خود نیست و در پست خود ضعیف عمل کرده و در وعده هایی که داده موفق نبوده است.
اما قبل و بعد از استیضاح آقای بهبهانی ریس جمهور به جدیت از وی دفاع و استیضاح وزیر راه را غیر قانونی اعلام کرد به همین دلیل در روز استیضاح دولت و وزیر مربوطه در جلسه ی مجلس حاضر نشده و مجلس رای اعتماد خود را از آقای بهبهانی پس گرفت و آقای بهبهانی را از عزل کرد.
آقای لاریجانی در جواب دولت گفته است که:دولت حق ندارد استیضاح را لغو و آن را غیر قانونی اعلام کند.
آقای احمدی نژاد برای حمایت از مسن ترین وزیر خود پس از برکناری او از وزارت راه وی را به عنوان مشاور خود در امور حمل و نقل منصوب کرد.
نظر شما چیست؟


نوشته شده توسط : ناظرین