تبلیغات
ایران ما - برف و سرما بخش های گسترده ای از امریکا را فلج کرده است

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
عزیزان مراجعه کننده به وبلاگ "ایران ما" توجه داشته باشید که ما نویسندگان این وبلاگ به صورت بیطرفانه اقدام به بحث و بررسی مسایل سیاسی روز کشور و جهان کرده ایم. امیدواریم از بازدید این وبلاگ اطلاعات کافی به دست آورده باشید و باز هم از وبلاگ خودتون دیدن کنید.
با تشکر مرتضی مهریار و کمیل خیراندیش

ناظرین

جستجو

 

برف و سرما بخش های گسترده ای از امریکا را فلج کرده است

پنجشنبه 14 بهمن 1389   10:04 ق.ظ


نوع مطلب : عمومی(خارجی) ،


 

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی یورونیوز گزارش داد: بخش های گسترده ای از امریکا به معنای واقعی کلمه بر اثر بارش سنگین برف و سرما فلج شده است. از ابتدای هفته جاری ، طوفان زمستانی گسترده ای امریکا را در نوردیده و باعث لغزندگی شدید جاده ها شده است.

هزاران پرواز نیز در فرودگاه های امریکا لغو شده است. نیمی از پنجاه ایالت امریکا با این موج برف و سرما مواجه شده اند و در این بین شهرهای دیترویت و شیکاگو بیش از دیگر شهرها با سرما و مشکلات ناشی از آن مواجه شده اند.

روز چهارشنبه فعالیت فرودگاه شیکاگو همچنان بسیار محدود خواهد بود. مسئولان امریکایی از مردم مناطق برف گیر خواسته اند در خانه هایشان باقی بمانند. در برخی از مناطق امریکا دمای هوا به کمتر از چهل درجه سانتیگراد رسیده است. بر اساس پیش بینی ها بارش برف و موج سرما در این کشور تا چند روز آینده همچنان ادامه خواهد داشت.


نوشته شده توسط : ناظرین