تبلیغات
ایران ما - سارا بهرامی بی گناه؟!!

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
عزیزان مراجعه کننده به وبلاگ "ایران ما" توجه داشته باشید که ما نویسندگان این وبلاگ به صورت بیطرفانه اقدام به بحث و بررسی مسایل سیاسی روز کشور و جهان کرده ایم. امیدواریم از بازدید این وبلاگ اطلاعات کافی به دست آورده باشید و باز هم از وبلاگ خودتون دیدن کنید.
با تشکر مرتضی مهریار و کمیل خیراندیش

ناظرین

جستجو

 

سارا بهرامی بی گناه؟!!

چهارشنبه 13 بهمن 1389   10:04 ق.ظ


نوع مطلب : سیاسی ،

اظهارات سارا(زهرا) بهرامی(محکوم به اعدام)

سارا(زهرا)بهرامی در یکی از اغتشاشات فتنه ی سال 88 به همراه چهار مرد مسلح دستگیر شده است
او در اضهارات خود اعتراف کرده است که: همراه سه نفر(مرد) به خیابان شادمان رفتند و همراهانش با ماموران نیروی انتظامی درگیر شدند و چند تن از ماموران را با سلاح سرد(چاقو)زده بودند.خود او هم در این درگیری شرکت داشته است و مسلح بوده.
در تحقیقات اولیه از منزل شخصی بهرامی مقدار قابل توجهی مواد مخدر از جمله کوکائین و تریاک یافت شد که او به نگهداری و فروش آنها اعتراف کرده است.
هر گرم  کوکائین این مواد مخدر خانمان سوز می تواند باعث مرگ یک انسان و فروپاشی خانواده ای شود به همین دلیل در قوانین کشور ما برای مجازات حمل و نگهداری بیش از 30 گرم از این مواد مخدر اعدام  در نظر گرفته شده است.
تحقیقات تکمیلی از سارا بهرامی نشان می دهد که او عضو یک شبکه ی بین المللی قاچاق مواد مخدر بوده و وظیفه اش انتقال تریاک از ایران به هلند و ترانزیت کوکائین به داخل کشور بوده است.
یکی دیگر از اعضای باند قاچاق مواد مخدر اضهار داشته است که:بهرامی از وی درخواست کرده که برای او مواد مخدر(تریاک) تهیه کند.
بهرامی در کار قاچاق مواد مخدر با زنی به نام آنجلنا باورز همکاری می کرده که شوهر کلمبیایی اش ریس یکی از بزرگترین مافیای مواد مخدر آمریکای لاتین است.آنجلنا باورز یک زن دو رگه کلمبیایی-هلندی است که پدر او در کلمبیا کوکائین تولید می کند.آنجلنا کوکائین وارد ایران می کرد و در قبال آن از ایران شیشه و تریاک و حشیش   می برد او در یکی از سفر های خود 600 گرم کوکائین وارد ایران کرد که بهرامی موفق به فروش 150 گرم از آن در ایران شد.
بهرامی علاوه بر شناسنامه و پاسپورت ایرانی اش یک پاسپورت هلندی و یک پاسپورت جعلی اسپانیایی  نیز داشته است.او بارها با این پاسپورتها در پوشش یک خواننده و مربی رقص به هلند و کشورهای مختلف آمریکای لاتین سفر می کند و مدتی هم در لندن با نام جعلی لاستوروسانچز اقامت داشته است.
پس از گذشت یک سال از این پرونده و طی شدن روند قضایی روشن در مورد آن بهرامی به جرم نگهداری و ترانزیت 450 گرم کوکائین،420 گرم تریاک و فروش و توزیع بیش از 150 گرم کوکائین در حضور وکیل مدافع اختیاریش و نماینده دادستان به اعدام محکوم می شود.
(شریف)وکیل اختیاری او گفته است که:پرونده سارا بهرامی به دو شاخه تقسیم می شود که یک شاخه مربوط به مواد مخدر و شاخه دوم مربوط به اتهامات امنیتی است
وکیل بهرامی در خصوص قسمت اول گفته است:در منزل بهرامی حدودا 400 گرم کوکائین کشف شده و با توجه به این که بهرامی به نگهداری آنها اعتراف کرده طبق مجازات اسلامی حکم او اعدام است.
همچنین بهرامی متهم به عضویت در گروهک انجمن پادشاهی است گروهکی که مسئولیت انفجار حسنیه ی شیراز را بر عهده گرفته است.وکیل وی در این خصوص گفته است:هنوز دادگاهی در این رابطه تشکیل نشده و متقابلا حکمی نیز صادر نشده است.
طبق معمول کشورهای غربی تلاش می کنند با جنجال رسانه ای سارا بهرامی را فردی بی گناه نشان دهند همچنین در یکی از برنامه های خبری غربی اعلام شد که سارا بهرامی زنی تنهاست که در ایران بدون وکیل محاکمه شده که این کاملا دروغ است و سارا بهرامی دارای وکیل اختیاری است.
در یکی از برنامه های خبری وقتی که دو خبرنگار می خواهند حقیقت سارا بهرامی را افشا کنند آن قسمت از برنامه توسط تهیه کننده سانسور می شود.
جمهوری اسلامی ایران به وسیله ی فرزندان خود در تلاش است که پاسدار خون بیش از چهارهزار شهیدی باشد که در راه مقابله با قاچاق مواد مخدر جانبازی کرده اند.
حال از مسئولین خبری برخی از کشورهای اروپایی انتظار داریم که به جای انحراف افکار عمومی در راه ریشه کنی مواد مخدر در جهان با جمهوری اسلامی همکاری کنند.
منبع:خبرنگاری جمهوری اسلامی ایران-صدا و سیما


نوشته شده توسط : ناظرین