تبلیغات
ایران ما - بالاخره سران فتنه دستگیر شدند

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
عزیزان مراجعه کننده به وبلاگ "ایران ما" توجه داشته باشید که ما نویسندگان این وبلاگ به صورت بیطرفانه اقدام به بحث و بررسی مسایل سیاسی روز کشور و جهان کرده ایم. امیدواریم از بازدید این وبلاگ اطلاعات کافی به دست آورده باشید و باز هم از وبلاگ خودتون دیدن کنید.
با تشکر مرتضی مهریار و کمیل خیراندیش

ناظرین

جستجو

 

بالاخره سران فتنه دستگیر شدند

دوشنبه 9 اسفند 1389   09:52 ب.ظ


نوع مطلب : سیاسی ،

امروز خبری از بی بی سی به نقل از سایت کلمه منتشر شد که مبنی بر دستگیر شدن کروبی و موسوی و همسران آنها یعنی فاطمه کروبی و زهرا رهنورد و انتقال آنها به زندان حشمتیه تهران بود،به گزارش سایت کلمه دستگیری و انتقال آنها به زندان قطعی است،زندان حشمتیه در نزدیکی وزارت دفاع در شرق تهران واقع است.
امیر ارجمند، مشاور ارشد میر حسین موسوی، به  بی بی سی فارسی گفت که قطعا وقتی سایت کلمه خبری را منتشر می کند، تحقیقات لازم را انجام داده است.
واکنشها
هیلاری کلینتون، وزیر خارجه آمریکا، اعلام کرد که دولت ایران باید به مردم اجازه دهد از حق آزادی بیان و آزادی تجمعات برخوردار شوند.
وزیر خارجه ایران در این باره گفته است که:کشورهایی خارجی به هیچ وجه حق دخالت در امور داخلی کشور ما را ندارند و زندانی کردن این چهار نفر به آنها ربطی ندارد و نخواهد داشت.
حسین قاضیان، جامعه شناس در گفتگو با بی بی سی فارسی گفت که دستگیری رهبران مخالفان، صحنه سیاست ایران را وارد بازی سرنوشت سازی خواهد کرد.
شیرین عبادی، حقوقدان و برنده جایزه صلح نوبل نیز به بی بی سی فارسی گفت: "بدون اینکه تشریفات قانونی طی شود، آنها را دستگیر کرده اند و به نقطه نامعلومی که حدس زده می شود زندان حشمتیه باشد.
در پاسخ خانم عبادی و سایر افرادی این بهانه را ارائه می کنند باید بگوییم که:آیا با این همه نا آرامی هایی که تا به حال به وجود آورده اند و باعث کشته شدن جوانان بسیاری شده اند آیا درست است که همینطور آزادانه به فعالیت خود ادامه دهند؟ مسلما جواب منفی است،هیچ کشوری حتی آمریکا چنین اجازه ای به افراد نمی دهد.
چند روز پیش غلامحسین محسنی اژه ای، دادستان کل کشور، نیز برای اولین بار به طور رسمی، تایید کرد که ارتباطات تلفنی، رفت و آمد و اینترنت میرحسین موسوی و مهدی کروبی کاملا قطع شده است.
فرزند مهدی کروبی،به بی‌بی سی فارسی گفت مهدی و فاطمه کروبی توسط نیروهای امنیتی از منزل به مکانی نامعلوم منتقل شده اند.
اما این خبر به صورت کامل تایید نشده است و ما دلیلی جز چند نوشته برای اثبات این مدرک نداریم،امیدواریم که این خبر صحت داشته باشد و این دشمنان انقلاب و اسلام دستگیر شده باشند تا به جزای عملشان برسند.
نظر شما چیست؟
 


نوشته شده توسط : ناظرین