تبلیغات
ایران ما - آیا کافی نیست؟!!

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
عزیزان مراجعه کننده به وبلاگ "ایران ما" توجه داشته باشید که ما نویسندگان این وبلاگ به صورت بیطرفانه اقدام به بحث و بررسی مسایل سیاسی روز کشور و جهان کرده ایم. امیدواریم از بازدید این وبلاگ اطلاعات کافی به دست آورده باشید و باز هم از وبلاگ خودتون دیدن کنید.
با تشکر مرتضی مهریار و کمیل خیراندیش

ناظرین

جستجو

 

آیا کافی نیست؟!!

سه شنبه 3 اسفند 1389   06:24 ق.ظ


نوع مطلب : سیاسی ،

سلام
امروز که این نوشته را می نویسم در فکرم آرامش ندارم و همه ی این نا آرامی به خاطر کشور خودمان است کشوری که سالهاست برای آن می جنگیم و شهیدان بسیاری زیادی در راه آن داده ایم اما امروز به جای این که پاسدار خون شهدا باشیم آن را پایمال میکنیم با خود می پرسید چگونه؟ با پیروی از راه شیطان،با مبارزه علیه حق،و بسیاری از کار های دیگر.22 ماه است که برخی از مردم این کارها را انجام می دهند و از راه شیطان پیروی میکنند حتی کسانی که در ابتدای انقلاب در راه حق بودند و تلاش های بسیاری در این راه کرده اند امروز با نام سران فتنه از آنها یاد می شود و اکثریت مردم خواستار اعدام آنها هستند.
امروز آنها با پیروی از شیطان تمامی گذشته خود را نابود کردند و به خود و جامعه اسلامی ایران لطمه های بسیاری وارد کردند.تعداد بسیار اندکی از مردم راه آنها را انتخاب کرده اند و فکر می کنند که کار درست را انجام می دهند اما خطاب به آنها می گویم:برادران و خواهران عزیز من شما سخت در گمراهی هستید و از راه شیطان پیروی می کنید.آیا درست است که بر ضد مملکت خود به پا خیزیم در حالی که دشمنان ما به شدت در فکر ضربه زدن به ما هستند و از کوچک ترین فرصتی برای نابود کردن این نظام استفاده می کنند؟
در چند روز گذشته جوانان زیادی کشته شدند بهای خون آنها با کیست؟ آیا خدا از قاتلین آنها می گذرد؟ خیر هرگز و خداوند عادل است و روزی جزای تمام کارها را به انسان ها نشان میدهد.
در چند روز گذشته افرادی به شهادت رسیدند که من در مورد یکی از آنها مطالبی جمع کرده ام امیدوارم که دوباره به راه حق بازگردید و پاسدار خون این شهیدان باشید.
{{خبرگزاری فارس: خانواده شهید صانع ژاله كه در فتنه اخیر منافقان با شلیك گلوله به شهادت رسید با انتشار نامه‌ای بر كینه‌توزی فتنه‌گران خط بطلان زده و اعلام كردند: همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از كرمانشاه متن كامل این نامه بدین شرح است: بسم رب الشهدا و الصدیقین بار دیگر دست جنایتكار آمریكا، انگلیس و اسرائیل از آستین فتنه‌گران

و منافقین كوردل درآمد و یكی از فرزندان ایران اسلامی، حافظ قرآن، دانشجو و هنرمند بسیجی متعهد صانع ژاله را به شهادت رساندند.

ما خانواده آن شهید والامقام لازم می‌دانیم به جهت تنویر افكار عمومی مطالبی را به سمع و نظر مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی عرض كنیم.

ما خانواده شهید ژاله از بدو انقلاب تاكنون همراه و پشتیبان خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب بوده و هستیم و هیچ‌گاه از آرمان‌های امام (ره) و انقلاب فاصله نگرفته و نمی‌گیریم و خود را سرباز ولایت می‌دانیم و تا آخرین قطره خونمان از انقلاب و خط رهبری حمایت كرده و پشتیبانی خود را اعلام می‌كنیم.

خانواده شهید ژاله تأكید كرده‌اند: اجازه نخواهیم داد فتنه‌گران كوردل از خون پاك و مطهر شهیدمان سو استفاده كرده و فتنه‌ دیگری خلق كنند و بدین وسیله تنفر و انزجار شدید خود را از سران فتنه و حامیان منافق آنان اعلام كرده و آنان را در شهادت فرزندمان مسئول می‌دانیم.

در این نامه خطاب به ملت ایران تصریح شده است: لازم می‌دانیم از حضور میلیونی امت حزب‌الله و مردم فهیم و آگاه تهران، كرمانشاه، پاوه و اورامانات و نمایندگان مجلی شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، روحانیت، دانشجویان، فرهنگیان، بسیجیان، بازاریان و خواهران و برادرانی‌كه در تشییع و تدفین كم‌نظیر فرزندمان شركت كرده و با حضورشان تسلی بخش قلب مجروحمان بودند، تقدیر، تشكر و سپاسگزاری كنیم.

با تشكر جان‌نثار انقلاب و رهبری خانواده شهید صانع ژاله بزرگ خاندان؛ حاج مصطفی ژاله، قادر ژاله، پیمان ژاله، اقبال ژاله و ابراهیم خوش‌رو.}}


من از شما می خواهم که دوباره به راه حق برگردید و با اکثریت مردم همراه شوید به امید این که مورد رحمت خدا قرار گیرید.


نوشته شده توسط : ناظرین