تبلیغات
ایران ما - راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن و اتفاقات بعد از آن!!

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
عزیزان مراجعه کننده به وبلاگ "ایران ما" توجه داشته باشید که ما نویسندگان این وبلاگ به صورت بیطرفانه اقدام به بحث و بررسی مسایل سیاسی روز کشور و جهان کرده ایم. امیدواریم از بازدید این وبلاگ اطلاعات کافی به دست آورده باشید و باز هم از وبلاگ خودتون دیدن کنید.
با تشکر مرتضی مهریار و کمیل خیراندیش

ناظرین

جستجو

 

راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن و اتفاقات بعد از آن!!

چهارشنبه 27 بهمن 1389   08:24 ب.ظ


نوع مطلب : سیاسی ،

به دنبال راهپیمایی پرشکوه مردم ایران در 22 بهمن سران فتنه های سال گذشته هم چنان دست به فعالیت های ضد انقلابی زدند.آنها حتی قبل از 22 بهمن از دولت درخواست راهپیمایی برای حمایت از مردم مصر را کرده بودند که کاملا واضح است هدف آنها بر هم زدن نظم و هماهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران است اما دولت ایران با وجود احتمال چنین کاری اجازه راهپیمایی به آنها نداد ولی سران فتنه دست از کارهای خود بر نداشتند و این بار به صورت غیر قانونی و بدون اجازه دولت دست به راهپیمایی زدند.
شبکه های خبری مختلف جهان از جمله BBC و VOA به بزرگ کردن این اغتشاشات پرداختند و در خبرهای خود اعلام کردند که در تهران راهپیمایی چند صد هزار نفره انجام شده است که کاملا واضح است اینگونه نیست و تعداد اغتشاش گران خیلی کم تر از این تعداد است.
سران فتنه از صبر و گذشت جمهوری اسلامی سوء استفاده کرده و در 22 ماه گذشته از انتخابات دست به فعالیت هایی بسیاری بر ضد جمهوری اسلامی ایران زدند و باعث اختلال در نظم و امنیت عمومی شدند.
تعداد بسیار زیادی از مقامات کشور از جمله رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای،حجت الاسلام ناطق نوری،و دادستان کل کشور(محسنی اژه ای) گفته اند که:سران فتنه باید دستگیر و  با توجه به کارهای چند وقت اخیرشان مجازات شوند.
مردم ولایت مدار ایران باید بدانند که سران فتنه رابطه ی مستقیم با انگلیس و آمریکا دارند و به شدت از آنها حمایت می کنند و چنان که مشاهده می شود تنها هدف آنها سرنگونی این نظام است و دست به هر کاری برای تحقق هدف خود می زنند.
آیا غیر از این است؟
نظر شما چیست؟


نوشته شده توسط : ناظرین